Grafické karty GeForce přinášejí pokročilé funkce DX12, jako je sledování paprsků a stínování s proměnlivou frekvencí, které ožívají hry s ultra realistickými vizuálními efekty a rychlejšími snímkovými frekvencemi.

Díky kombinaci pokročilého vykreslování VR, trasování paprsků v reálném čase a AI posouvá GeForce RTX VR na novou úroveň. Získáte plynulé hraní bez trhání s obnovovací frekvencí až 240 Hz, plus HDR a další. Jedná se o dokonalý herní displej a vybavení určené pro nadšené hráče. Získáte nejvyšší úroveň výkonu a co nejplynulejší zážitek od chvíle, kdy začnete hrát. Proměňte své snímky obrazovky v umění s tímto výkonným režimem fotografie ve hře. »» 👉 Zobrazit popis a specifikaci.

GEFORCE EXPERIENCE ™ , Základní společník vaší grafické karty GeForce. Pořizujte a sdílejte videa, snímky obrazovky a živé přenosy. Udržujte své ovladače aktuální a optimalizujte své hry. VIRTUÁLNÍ REALITA a 4K , Díky kombinaci pokročilého vykreslování VR, trasování paprsků v reálném čase a AI posouvá GeForce RTX VR na novou úroveň realismu. Vydejte se na špičkový 4K herní zážitek s GeForce RTX a užijte si dnešní největší hry v úžasných detailech.

[add_to_cart id=“11644″]