VYTVOŘENÍ ÚČTU

Při objednávání na našem serveru máte možnost vytvořit si účet. S vytvořením nového účtu získáte také vstup do prostředí propojeného servisní centra na serveru webmario,  kde řešíte vaše žádosti o radu či podporu k produktům jak po administrativní tak softwarové pomoci.

PRVNÍ KLIK

Pokud vidíte na obrazovce této stránky www.bymy.cz vpravo nahoře ” PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT ” jednoduše klikněte levým tlačítkem na tuto volbu a ihned budete přesměrovány na přihlašovací stránku.

DRUHÝ KLIK

Do pole pro Registraci zadejte vaší e-mailovou adresu ( např. pepa@goo.cz ). Poté levým tlačítkem klikněte na “VYBRAT SOUBOR” a připojte obrázek vašeho identifikačního nebo obchodního dokumentu. ( např. občanský nebo jiný průkaz, výpis z OR nebo živnostenský list ) a klikněte na Tlačítko ” Registrovat se”

TŘETÍ KLIK

Třetí kliknutí už není potřeba. Systém automaticky vytvoří vše potřebné ( pokud bylo vše v pořádku ) a otevře vám váš vlastní účet, tedy osobní stránku s informacemi. Doplníte si vaše Jméno a Příjmení, tlačítkem vespod Uložíte změny a z horního menu tlačítkem “ÚVODNÍ STRÁNKA” přejdete do obchodu, kde můžete začít prohlížet a nakupovat.

 


 

PO VYTVOŘENÍ

Po vytvoření vám účet nabízí několik přehledných možností a nastavení.

  • Kontrolu nad objednávkami
  • Dokumenty, jako faktury a pod. ke stažení
  • Registraci a evidenci zakoupeného produktu
  • Aktivaci pro servis a reklamace
  • Editaci účtu, adres a pod.
  • Aktivaci plateb  z vlastního kreditního účtu

ZABEZPEČENÉ PŘIPOJENÍ

Ke svému účtu na portálech webmario* se můžete přihlásit kdykoliv v horní části každé stránky. Všechny informace o vašem účtu jsou automaticky zašifrovány a odeslány přes zabezpečené připojení.

CHYBA PŘIHLÁŠENÍ

Když se pokusíte zadat nesprávné heslo třikrát za sebou systém zablokuje z bezpečnostních důvodu váš účet. Pro odblokování účtu nám zavolejte nebo vyčkejte 2 hod. a zkuste to znovu, nebo po uplynutí uvedené doby pomocí volby “Zapomenuté heslo” jej resetujte a nastavte nové.

ZAPOMENUTÉ HESLO

Pokud jste zapomněli své heslo, klikněte sem nebo na odkaz na přihlašovací obrazovce. Zadejte svou e-mailovou adresu, a my vám pošleme odkaz, s jehož pomocí můžete provést resetování hesla.