MECH vám bude věrně sloužit

DOSTATEČNĚ SILNÝ

Dostatečně silný aby vás podpořil. MECH vám bude věrně sloužit i při náročném, intenzivním hraní. Tato legendární část má extra výkon, který lze odemknout skrze naše vlastní PCB.

UKOVÁNO Z VYLEPŠENÝCH MATERIÁLŮ

Vylepšený navržený materiál PCB s vrstvou mědi 2oz zvyšuje vodivost, zlepšuje odvod tepla a zvyšuje spolehlivost výkonu.

JEDNA HERNÍ DNA PRO POČÍTAČE A KONZOLE

Architektura AMD RDNA 2 je stavebním kamenem pro další generace herních počítačů a konzolí. Je základem revoluce v herní PC grafice a hraní přes cloud. Vizuální efekty jsou vyšší a jednotné napříč všemi herními platformami s AMD RDNA 2. Kvalita a jednotnost jako nikdy předtím. AMD Infinity Cache, technologie AMD Smart Access Memory,

LEPŠÍ ZÁŽITKY

Plynulé hraní a nízká latence s herní technologií AMD Radeon Anti-Lag and AMD Radeon Boost. Zvyšte váš ultimátní herní zážitek s nejnovější technologií HDMI 2.1 VRR, s AMD FreeSync s více než 1300 monitory na trhu a podporou pro základní desky s technologií PCIe 4.0.

MECH VÝKON

Grafická karta AMD Radeon RX 6700 XT, poháněná architekturou AMD RDNA 2, se 40 výkonnými vylepšenými výpočetními jednotkami, zcela novou mezipamětí AMD Infinity Cache a 12 GB vyhrazené paměti GDDR6. Karta RX 6700 XT je navržena tak, aby poskytovala ultravysoké snímkové frekvence a výkon 1440p herní rozlišení. Dual Fan Design, AMD CrossFireX Technology, MSI Afterburner, FreeSync Technology, technologie MSI Zero Frozr, Torx 3.0 Fans, variable rate shading (VRS), Radeon Boost, Radeon Anti-Lag, AMD FidelityFx, RDNA 2 Architecture, DirectX Raytracing (DXR), HDC


[add_to_cart id=“20438″]