DECO M4, DECO M5, HALO H50G, HALO H30G

AŽ 3500 ČTVEREČNÍCH STOP

Meshové Wi-Fi systémy jsou velkou příležitostí a skvělým řešením. Jedná se o nejjednodušší způsob, jak zaručit, aby Wi-Fi signál byl silný v každém koutku vašeho domu, a to v rámci jedné jednotné sítě.

UŽIJTE SI NEPŘETRŽITOU ZÁBAVU

Rychlosti sítě jsou třikrát rychlejší než předchozí generace routerů, díky bezdrátové technologii 802.11ac umožňují Halo udržovat vaše připojené telefony, počítače, tablety, chytré domácí a další zařízení IoT v provozu ve špičkovém výkonu. IPv6 podpora, režim Access Point (přístupový bod), podpora pro Wi-Fi Multimedia (WMM), (QoS), DHCP server, režim static IP, přesměrování portu, Podpora IPv4, (SPIF), dynamický IP režim, DHCP klient, režim bezdrátového rozšiřovače, technologie MU-MIMO, režim routeru, přístup pro hosty,

Halo H30G AC1300

Halo funguje jako jednotný systém, aby zaručil silný signál Wi-Fi v každém koutě vašeho domova. Mercusys Mesh Technology poskytuje neuvěřitelně rychlý a stabilní zážitek z používání, když chodíte po domě. Přerušení a ukládání do paměti budou minulostí.
Díky technologii Mercusys Mesh pracuje Halo H30G jako sjednocený systém, který zaručuje silný signál Wi-Fi v každém koutě vašeho domu a pokryje plochu až 2 800 ft² (260 m²). Pokud chcete větší pokrytí, jednoduše přidejte další Halo.

BEZPROBLÉMOVÝ ROAMING

Zařízení jsou inteligentně připojena k Halo s nejsilnějším signálem a nejvyšší kapacitou. Když chodíte po domě, už nedochází k náhlému výpadku signálu nebo k opožděné reakci Wi-Fi signálu.


[add_to_cart id=“20176″]