Kreativní DIY sada  tří popisovačů Pintor

IDEÁLNÍ PRO INSPIRACI

Vytvořte svůj osobitý a trendy look s touto kreativní DIY sadou s módní plátěnou taškou OMY. Ukažte svou fantazii a osobnost vybarvením tašky pomocí tří popisovačů Pintor, které naleznete v sadě! Záruka: 24 měsíců, Váha: 0.145 kg, Prodej: prodej po 1 ks.Multifunkční. Ultra vodě a světlu odolný a vysoce krycí.

IDEÁLNÍ PRO VÝUKU

Popusťte uzdu své fantazii! Pilot Pintor je ideálním partnerem k vyjádření vašeho talentu a kreativity. Tato řada akrylových popisovačů je ideální pro všechny vaše nápady a na všechny povrchy. Díky inkoustu s vysokou krycí schopností na vodní bázi s akrylovou složkou a vysokým obsahem pigmentů můžete kreslit a malovat na všechny povrchy, a to i na ty nejtmavší! Jak byste chtěli přizpůsobit potah tohoto trendy polštáře?

IDEÁLNÍ PRO VÁNOČNÍ DÁREK

1 x Pilot Pintor – Popisovač – Žlutá – Tenký hrot (F), 1 x Pilot Pintor – Popisovač – Fialová – Tenký hrot (F), 1 x Pilot Pintor – Popisovač – Světle modrá – Tenký hrot (F). Píše a kreslí na různé povrchy. Ultra krycí inkoust. 3 vybrané barvy z 30 pro vaše tvoření. 1 OMY plátěná taška. Šířka stopy : 2.90 mm.

NEKONEČNĚ MNOHO ODSTÍNŮ

Vybarvěte si Vánoce! Odhalte svého kreativního ducha a vytvořte si originální visačky na dárky. Ozdobte je podle své fantazie, vtiskněte jim kousek svého já a radost z dárku bude jistě o to větší! Vánoční sada nabízí visačky z tmavého silného papíru a čtyř barvy akrylových popisovačů Pintor.


[add_to_cart id=”13530″]